Агенція нерухомості «NEOFormat»

Нерухомість Харкова - оптимальне рішення для кожного клієнта

Навіщо клієнту агентство нерухомості?

Харків великий європейський мегаполіс, який постійно зростає.

У кожного клієнта, з доступом до інтернету є тисячі пропозицій нерухомості за його запитом, і він сам може вирішити своє питання. Тоді навіщо тільки в Харкові працює близько 400 агентств нерухомості і велика кількість агентів з нерухомості та приватних маклерів? Відповідь очевидна. Приходячи в агенцію нерухомості, клієнт бажає:

 • економити свій час;
 • отримувати кваліфіковану консультацію;
 • максимально убезпечити придбання або продаж свого нерухомого майна, звернувшись до фахівців.

Агенція нерухомості NEOFormat є новим підрозділом компанії «ЦНТІ Неоформат» - Центр нерухомості та технічної інвентаризації, яка працює офіційно на ринку Харкова та Харківської області з 2004 року. Спеціалізується на ринку купівлі-продажу квартир, будинків, земельних ділянок та нежитлової, комерційної нерухомості.

NEOFormat здійснює технічну інвентаризацію об'єктів нерухомості, експертну оцінку майна, оцінку зруйнованого майна та збитків спричинених в тому числі бойовими діями, отримання дозвільних (та інших) документів на будівництво, реконструкцію, введення в експлуатацію об'єктів нерухомості (в т.ч. самовільне будівництво), супровід угод з нерухомістю різних рівнів складності та поставлених завдань. Супровід відведення земельних ділянок під об'єктами нерухомості, приватизація, поділ об'єктів нерухомості. Отримання кадастрових номерів.

АН «NEOFormat» - це:

 1. 1

  Команда професіоналів

 2. 2

  Швидкість та якість пошуку відповідного об'єкта

 3. 3

  Пропозиції різних цінових категорій

 4. 4

  Повний цикл оформлення угоди

Якщо потрібна консультація (юристів, адвокатів) з питань оформлення, (відчуження) нерухомого майна звертайтеся в наш Сall-center.

+380 (95) 875-10-23
+380 (67) 572-66-52
+380 (50) 303-27-52

м. Харків, вул. Дмитрівська, 15